08-10-2021

Targi Synchroniczne, 11-17.10.2021

Bądźmy zaczytani jesienią!

Październik zawsze kojarzy się nam z chwilami inspirujących dyskusji, spotkań i literackich odkryć. Tak będzie i w tym roku! Od 11 do 17 października zapraszamy serdecznie na nasze Targi Synchroniczne, podczas których spotkamy się zarówno w sieci, jak i przy stoisku na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie.

Od poniedziałku na naszych profilach na FB  i YouTube będziecie mogli dowiedzieć się, jak powstaje książka, czy bycie grafikiem projektującym okładki jest łatwe i co myślą wiersze. Od czwartku do niedzieli będziemy na Państwa czekać na stoisku B11 w Hali Dunaj na Targach Książki w Krakowie. W targową niedzielę o swojej książce „Na rogu Łobzowskiej i Słowackiego. Dom Profesorów UJ” opowie Marzena Florkowska. Zapraszamy też do udziału w konkursie, w którym nagrodą będzie jedna z naszych nowości i ....kubek  krówek! >>

Wszystkich, którym nie uda się dotrzeć na Targi Książki w Krakowie, zapraszamy do zakupów na naszych stronach internetowych: wuj.pl i bowiem.wuj.pl. Od 11 do 17 października proponujemy 20-procentowy rabat targowy na wszystkie tytuły z naszej oferty oraz wybór książek w specjalnej cenie promocyjnej (więcej >>).

 
Targi Synchroniczne - harmonogram:

Wydarzenia w sieci FB  i YouTube 

11.10 godz. 18:00 Po pierwsze okładka! Paweł Sepielak opowiada o swojej pracy. Transmisja FB >>

12.10 godz. 18:00
Artur Grabowski opowie o swojej książce Co myślą wiersze

13.10 godz. 18:00 Archeologiczne fałszerstwa? O tym jak bada się prawdziwość archeologicznych artefaktów opowiedzą Dyrektor Muzeum Archeologicznego Jacek Górski oraz Kierownik Działu Konserwacji Zabytków Andrzej Dyga.

14.10 godz. 18:00
Eliane Brum, autorka książki Kolekcjoner porzuconych dusz porozmawia z tłumaczem, Gabrielem Borowskim

14-17.10 Targi Książki w Krakowie - stoisko B11 w Hali Dunaj >>

17.10, godz. 11:00 o swojej książce Na rogu Łobzowskiej i Słowackiego. Dom Profesorów UJ opowie Marzena Florkowska. Spotkanie odbędzie się w Saloniku Literackim w Hali Wisła.
Dostawa

Zobacz sposoby i terminy realizacji Zamówień.

Płatności

Akceptujemy następujące metody płatności: PayU, przelew, pobranie.

Rabaty

Rabaty nawet do 40%.
Specjalne ceny na książki w akcjach promocyjnych.

Newsletter

Znajdziesz nas na